Kontaktuppgifter

Metest Steel OÜ

69107, Kõvaküla, Estonia

VAT: EE102080546

REG: 14393581

info@metest.ee

+372 767 0715

Metest Metall OÜ

69107, Kõvaküla, Estonia

VAT: EE101020808

REG: 11203338

info@metest.ee

+372 767 0715

Försäljning

Annes Märtsimaa

Försäljningschef

Balkar för byggindustrin

Metest Steel OÜ

annes@metest.eu

+372 53267853

Lembo Siro

Estlands Försäljningschef

Skärning och bockning av stålplåt

Metest Metall OÜ

lembo@metest.ee

+372 53896760

Heimar Mirka

Exportchef

Skärning och bockning av stålplåt

Metest Metall OÜ

heimar@metest.ee

+372 53488126

Produktionsledning

Mait Kukk

Svetsingenjör (IWE)

Balkar för byggindustrin

Metest Steel OÜ

mait@seltec.ee

+372 5235932

Kaabriel Pilk

Produktionschef

Balkar för byggindustrin

Metest Steel OÜ

kaabriel@metest.eu

+372 56933489

Taavi Veidenberg

Produktionschef

Skärning och bockning av stålplåt

Metest Metall OÜ

taavi@metest.ee

+372 53457430

Produktion

Sander Vijar

CAD tekniker

Skärning och bockning av stålplåt

OÜ Metest Metall

sander@metest.ee

+372 50 83 842

Toomas Saar

Förman

Skärning och bockning av stålplåt

OÜ Metest Metall

+372 56 838 751

Keijo Järve

Förman

Skärning och bockning av stålplåt

OÜ Metest Metall

+372 58 073 119

Pille Valner

Chefsrevisor

OÜ Metest Metall

OÜ Metest Steel

pille@metest.ee

+372 50 32 525

Ingmar Saharov

CAD Tehniker

Skärning och bockning av stålplåt

Metest Metall OÜ

ingmar@metest.ee

+372 55 508 400

Andres Saa

Chef CAD tekniker

Skärning och bockning av stålplåt

Metest Metall OÜ

andres@metest.ee

+372 51 916 376

Sven Tisler

Produktionschefs Assistent

Balkar för byggindustrin

Metest Steel OÜ

sven@metest.eu

+372 58867424

Diana Reinbach

HR-chef / Assistent till Försäljningschef

OÜ Metest Metall

diana@metest.ee

+372 767 0715

Kontakta oss

Skriv sökordet och tryck på enter